Lgee

Je legalni si na tiskarne vytisknout neexistujici penize?

Jako design neexistujicich penez?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Není trestné si tisknout peníze, ale je trestné si tisknout platidlo. Pokud něco neexistuje, není to platidlem.
Takže vlastně tiskneš nějaký obrázek a na obrázku je jen číslice.

Další odpovědi
Dochy

Pokud se to nebude příliš podobat existujícím penězům tak klidně.

Kelt

Ano, některé hry mají papírky, které představují peníze a platí pro danou hru. Např. Monopoly , Dostihy a sázky a jiné.

led

Robí sa to bežne pre účely filmu a divadla. Väčšinou sú tieto „platidlá“ vytlačené buď len z jednej strany a nenormovanou veľkosťou s malou odchýlkou od originálu prípadnou chybou v texte, obrázku (divák chybu a rozmer nepozná)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.