Je legální poslouchat zahraniční internetové rádio? Když se poplatky platí Č. rozhlasu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A je legální se dívat třeba na RTL, když platíš poplatek ČT?
Platí se za přenos signálu jako takového, je to vlastně příspěvek do rádia a televize. Oni by naopak měli snížit procento reklamy, což asi není tak dodržováno nebo se mi to alespoň zdá.