Tomas001cz

Je legální, když chci u tabletu provést neoficiální firmware, který mi ho přejmenuje ze značky Ainol na značku Samsung?

Důvod: Samsung má lepší podporu mezi aplikacemi, na Ainolu se mi některé hry bugují

Odpovědi
SirTonic

legalni to je, jen prijdes o zaruku 😉

Bedy

Legální to je, protože Android je svobodný software, takže není nijak vázán, ovšem počítejte s tím, že přijdete o záruku.

Možná jen tak pod čarou – známý má teda mobil s Androidem – Samsung Galaxy Ace 2 a má tam ROMku tuším od Huawei nebo nějakého takového čínského výrobce, protože ta ROMka má jen surový Android bez náročné nadstavby od Samsungu. A co se týká podory aplikací, tak je to stejné.
To je jen tak na okraj.