Avatar uživatele
Rudík 12

Je legální jít v lese na záchod, když tam jsem sám?

Docela to dělám často, že si dojdu ke stromu na WC. Ale neporušuji tím zákon? A popřípaďe, jaký trest za to hrozí?
Myslím jako na malou.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, UPhelp před 1042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

V jakém složitém světě to žijeme, že se lidi bojí a nejsou si jistí, jestli neporušili zákon? To je šílené.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Když musíš, tak musíš! 🙂
https://ekolis­t.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/navod-jak-jit-v-prirode-na-zachod-a-nenechat-za-sebou-podpapiraka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Když se nechodí stále na jedno místo, tak je to myslím prospěšné, něco jako hnojení, takže bohulibá činnost, mělo by to být tedy beztrestná. Když se ale chodí na to samé místo, časem to rostlině uškodí – Genzer si takto vypěstoval žlutou thuji 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pokud to po sobě pěkně zahrabeš, tak nic neporušuješ. Postih ti nehrozí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Když na nikoho nevystrkuješ žádné části těla, tak není co řešit. Nebo by ses raději po*ral?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Pouze se souhlasil jeho majitele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

No, já jsem v lese na záchody ještě nenarazila ;D

Pokud musíte vykonat některou z fyziologických, vyprazdňovacích potřeb, byl by přece nesmysl, pustit to do gumáků a do kalhot :)
Pokud jste v soukromém lese a překvapí Vás vlastník nebo správce, může po Vás požadovat „úklid“, po vykonání velké potřeby.
Veřejnost nepohoršíte, ničeho nezákonného se nedopouštíte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Rudík 12

Díky za všechny ty odpovědi, myslel jsem na malou

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rudík 12

To já se ptal jen jentak. Bylo mi trochu jasné, že jsem asi žádný zákon neporušil. Jinak by to nedělalo tolik lidí,

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek