Rudík 12

Je legální jít v lese na záchod, když tam jsem sám?

Docela to dělám často, že si dojdu ke stromu na WC. Ale neporušuji tím zákon? A popřípaďe, jaký trest za to hrozí?
Myslím jako na malou.

Nejlepší odpověď
Ametyst

V jakém složitém světě to žijeme, že se lidi bojí a nejsou si jistí, jestli neporušili zákon? To je šílené.

Další odpovědi
marci1

Když musíš, tak musíš! 🙂
https://ekolis­t.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/navod-jak-jit-v-prirode-na-zachod-a-nenechat-za-sebou-podpapiraka

paul1

Když se nechodí stále na jedno místo, tak je to myslím prospěšné, něco jako hnojení, takže bohulibá činnost, mělo by to být tedy beztrestná. Když se ale chodí na to samé místo, časem to rostlině uškodí – Genzer si takto vypěstoval žlutou thuji 😁.

Drap

Pokud to po sobě pěkně zahrabeš, tak nic neporušuješ. Postih ti nehrozí.

elkon

Když na nikoho nevystrkuješ žádné části těla, tak není co řešit. Nebo by ses raději po*ral?

dudu

Pouze se souhlasil jeho majitele.

da ny

No, já jsem v lese na záchody ještě nenarazila ;D

Pokud musíte vykonat některou z fyziologických, vyprazdňovacích potřeb, byl by přece nesmysl, pustit to do gumáků a do kalhot :)
Pokud jste v soukromém lese a překvapí Vás vlastník nebo správce, může po Vás požadovat „úklid“, po vykonání velké potřeby.
Veřejnost nepohoršíte, ničeho nezákonného se nedopouštíte.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rudík 12

Díky za všechny ty odpovědi, myslel jsem na malou

Rudík 12

To já se ptal jen jentak. Bylo mi trochu jasné, že jsem asi žádný zákon neporušil. Jinak by to nedělalo tolik lidí,