Je v polských obchodech kvalitní zboží?

Zajímalo by mě, jestli jsou potraviny a celkově smíšené zboží v polských obchodech 100% kvalitní. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Stoprocentně určitě ne, to neni snad nikde. Byl jsem v Polsku mnohokrát a z pohledu laika mohu potvrdit že v běžných obchodech jsou potraviny kvalitní a chutné. Samozřejmě nemohu znát přesné složení konzerv a podobných věcí, ale třeba mléko, máslo, sýry, výrobky z ryb, pečivo a masné výrobky jsou chutnější a levnější.

Další odpovědi
marci1

Zkus si projít archiv: 🙂
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=polsk%C3%A9%20v­%C3%BDrobky

Jiří Bohumil

100 procentně určitě ne, ale v porovnání s ostatním dováženým a i z naší produkce, podle mne, není špatné.
A jeho cena je určitě, v dosti případech, přiměřenější jeho kvalitě, než cena některých produktů dovážených odjinud a rovněž mnoha našich.
U nás se dováží (blízko polských hranic) zejména hodně zeleniny a ovoce, prodávají je obchodníci na tržišti i u silnice a jsou to produkty kvalitní a levnější o cca 20–40% než běžně v obchodech. A pokud jsme jezdili my do Polska, jejich uzeniny byly rovněž výborné.