je kúpa nového nb viazaná i na nákup už inštalovaného software?

pokiaľ chcem kúpiť nb BEZ software (o trialware nemám záujem), čo všetko mi musí predajca ku nb dodať (ovládače, predpokladám, a čo ešte (mám na mysli software))?

Odpovědi
led

Bez software sa v maloobchode už nb nepredáva. Minimálne tam je nejaký malý free operačný systém. Základné ovládače sú priamo v BIOSe. Ostatné ovládače na nb potrebujú operačný systém.
Tie trial software v prípade nezakúpenia licencie treba odinštalovať. V zmysle zákona môžte používať len legálne získaný platený software, alego software typu freeware alebo iných typov bezplatných licencií.