Marty Koller

Je krvácení do mozku skutečně to nejhorší onemocnění?

Proč je to tak nechutné?

Nejlepší odpověď
da ny

Ne. Nezvala bych to „nemoc“.
Pod slovem „nejhorší nemoc“ si zřejmě představuji něco jiného než Vy.
Komplikovanou, dlouhodobou léčbu, bolesti, útrapy, dlouhodobé, neléčitelné atp.
Tomu, na co se asi ptáte, já říkám „nejzávažnější“. Položit takový dotaz je nerozumné. Odpověď nelehká (celkem logicky na ni odpověď není možná).
Libujete si v otázkách o nemocech ;D ? Mělo by Vás více zajímat zdraví člověka. Jak si ho uchovat tak, aby se nedostavila nemoc. Co jíst, co nepoužívat v kuchyni. Čím si 70% národa devastuje (v dobré víře) cévy. Co hlídat, snižovat. Co doplňovat, aby mozek nestrádal nedostatkem paliva. Pak tedy tělo fyzicky a psychicky. Tak, aby v důsledku chyb, neznalosti, ignorace právě nedorazila nějaká nemoc.
Také si přečtěte něco o psychosomatice (až z 80% příčina různých onemocnění).
To, že Vám napíšeme, co si o které nemoci (ne)myslíme, Vás nijak neobohatí, na znalostech mnoho nepřidá.

Odříkaného chleba, největší krajíc… (!). Hypochondr a strašpytel si svými obavami a negativními myšlenkami (tedy vlastní hloupostí) vždy něco vykoleduje/při­volá/vypěstuje.
Na sbírání bodů se pokuste jít jinak :)

Další odpovědi
seraphico

Kdo to říká? Nebuď slušnej a řekni jméno.

cochee

Ne, není, jeho následkem může být jen smrt. Nejhorší jsou onemocnění, jejichž následkem jsou dvě smrti.
Porozuměl jsi dostatečně mé odpovědi?

paul1

Určit ne, jsou horší, např. ALS

aliendrone

Odmyslím námitku da ny '(která je podle mě trefná), podle mne jde spíše o traumatický důsledek nějaké koronární nemoci. :)
Ale když už jsem v tom, tak s ohledem na nechutnost si představ řádnou penetraci břišní dutiny s vyhřezlými střevy (včetně jejich obsahu) – to je panečku lábuš! Jen nwm co je horší – jestli ten smrad nebo ten pohled.

Každopádně se krvácení do mozku zrovna ty NEMUSÍŠ bát! Myslím. ;) :D :D

Lurius

Ty nejhorší nemoci nejsou vidět a jsi na ně sám, neexistuje na ně léčba ani způsob jak její průběh s někým sdílet a trvá dostatečně dlouho, aby sis ji prožil vědom toho jak se vnitřně rozpadáš.

Marty Koller

Seraphico: říkám to já!!!

seraphico

Pak tam dáváš chybně slovíčko „skutečně“, které v kontextu poukazuje na všeobecně známý fakt, nikoliv na tvou domněnku.