zjentek

je krám Aldi v Německu něco jako Lidl v Česku?

..myslím jestli je pro stejně sociálně zdatné občany, jako ten Lidl tady a to, že sociální případ v SRN má úroveň vyšší střední třídy v ČR prosím neřešit ..víme jak to myslím né?

Nejlepší odpověď
quentos

Myslím, že stoprocentně se Lidl v Česku dá srovnat jen s Lidlem v Německu ;{)> (Lidl je původně německá firma).
A teď fakticky – jde o dvě různé vzájemně si konkurující firmy; Aldi Lidlu úspěšně konkuruje jak v Německu, tak i jinde ve světě. http://en.wiki­pedia.org/wiki/Al­di

Další odpovědi
da ny

http://www.you­tube.com/watch?v=JLav­z6IaquI
Dalo by se říci, že ano, podobně jako Norma, Lid, Pennyl…
např. bankovní úřednice z NSR tam „nesměly“ v místě bydliště před r. 1989 nakupovat, aby nedělaly (zaměstnavateli) ostudu… ;-D

Pepa25

Ano, Aldi a Lidl jsou tzv. diskontní řetězce a přímí konkurenti.

gagaga

jsem ve meste, kde mame Rewe, Aldi, Normu , Lidl a Penny
a tak, jak jsem Vam to napsala, tak tak nejak v poradi to navstevuji i ja ..
myslim ( ale je to muj nazor ) , ze Aldi je o neco kvalitnejsi , i u nas vic navstevovanejsi , nez Lidl.. i hezci ..
Lidl je takovej moc " levnej – barevnej – neprehlednej "
ja chodim do vsech ..
zajimave je se ale divat na parkoviste ..na znacky aut ..u Lidlu a Penny jsou i kola :))

  • iv-