Rokio

Je koza inteligentní zvíře?

Kozlové a možná i kozy mají svoji bradku, tak neměli by být minimálně kozlové považováni za mudrce?

A když je někdo starým kozlem, tak je chytrým?

Odpovědi
aliendrone

No, případ od případu – některý starý kozel může mít pod čepicí (zvláště když má VELKÝ dalekohled), ale pravidlem to není. :)

Inteligenci (která by stála za řeč) jsem u koz nepozoroval, nicméně to není na závadu, pokud jsou dostatečně velké. Dobře se bavit/hrát si s nimi jde i tak. ;) :D :D

Mc Merkurion

… je minimálně vychytralá >>> nespase nic, co by jí nešmakovalo a nebylo kvalitní – na rozdíl od jiných přežvýkavců …