zvonisek

Je koronavirus v Předních Ptákovicích?

Nejlepší odpověď
elkon

Možná i v zadních.

Další odpovědi
zjentek

Na to je brzy. Dnes tam být nemusí, jenže kdykoli může přiletět koropýr ajeto! >> https://cesti­na20.cz/slovnik/ko­ropyr/

Funna

koronavirus je všude, otázka je, jestli „skočí“ i na tebe…nevím, jak jsi na tom zdravotně, ale podle mě, ho většina lidí má, nebo měla a ani to nezaregistrovala, protože neměli přínaky a nebo takové, kterým nedávali význam…takže přestaň plašit, protože když budeš v panice, bude to ještě horší…jestli bezpečné místo, tak to je dnes jedině na Měsíci…

Mc Merkurion

… kruci, sleduješ taky dění vokolo sebe ??? jinak bys věděla, že takto podrobný informace se nikde nedozvíš !!!použij hlavu a zamysli se nad otázkou, než ji napíšeš …

EKSOT123

To jméno fakt existuje, nebo si z nás střílíš? Tam mají leda ptákovou chřipku H5N1. Některé viry se navzájem ruší. Je možné že zrovna s ptačí nejde koron dokupy. (Nepodceňoval bych tamní kostel Panny Marie bolestné).

Kelt

Přední Ptákovice jsou součástí Strakonic. Podívej se na mapu příslušné oblasti a najdeš počet nakažených. Nevím, proč se na to ptáš, co si můžeš zjistit sama.