Ruthiee

Je konopná mast na letišti problém?

Brzy se chystám vycestovat do zahraničí (Anglie) a ráda bych si s sebou vzala domácí konopnou mast (mám suchou pokožku a mast mi hodně pomáhá). Mohla by být tato mast problémem při odbavování na letišti? Má někdo s tímto přímou zkušenost?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To problém bude, pač to je cítit:-)
Do alobalu ne, na rentgenu si budou myslet, že je to bomba:-D
Mast z obchodu by problém nebyla, ale tady v tom nějaká ta THC bude, je tam toho sice málo, ale je:-(( No a vývoz jedů za hranice je vyšší odstavec a vyšší trestní sazba. Já bych to nevezla.

Další odpovědi
Lamalam

Zkušenost s tím nemám, ale já bych domácí konopnou mast přes hranice raději nevozila.

arygnoc

pri ceste do zahraničia u vývozu niektorých liekov (najmä s obsahom alkaloidov a omamných látok) potrebujete dobropis lekára (úradne preložený).
lieky musia byť v primeranom množstve.

viac podrobností vám dá tá ktorá ambasáda.

držba produktov s obsahom thc je v británii trestná (sadzba do 5 rokov).

;-Q

mám tiež suchú pokožku, už 50 rokov mi na ňu stačí nivea (krém, telové mlieko).

hanny 2

Raději bych ji dala do kufru a zabalila do dvojitýho alobalu – jistota je jistota!

Magička

Tohle vůbec nebude problém, vždyť je to legální. Ale dvojitý alobal a podobné rady nepomohou, musela by si tu mast schovat třeba do kávy, aby si maskovala její pach, ale to by vypadalo podezřele a pravděpodobně by sis nadělala víc problémů.