Avatar uživatele
Ruthiee

Je konopná mast na letišti problém?

Brzy se chystám vycestovat do zahraničí (Anglie) a ráda bych si s sebou vzala domácí konopnou mast (mám suchou pokožku a mast mi hodně pomáhá). Mohla by být tato mast problémem při odbavování na letišti? Má někdo s tímto přímou zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, zzzlatokopka před 3255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

To problém bude, pač to je cítit:-)
Do alobalu ne, na rentgenu si budou myslet, že je to bomba:-D
Mast z obchodu by problém nebyla, ale tady v tom nějaká ta THC bude, je tam toho sice málo, ale je:-(( No a vývoz jedů za hranice je vyšší odstavec a vyšší trestní sazba. Já bych to nevezla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Zkušenost s tím nemám, ale já bych domácí konopnou mast přes hranice raději nevozila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

pri ceste do zahraničia u vývozu niektorých liekov (najmä s obsahom alkaloidov a omamných látok) potrebujete dobropis lekára (úradne preložený).
lieky musia byť v primeranom množstve.

viac podrobností vám dá tá ktorá ambasáda.

držba produktov s obsahom thc je v británii trestná (sadzba do 5 rokov).

;-Q

mám tiež suchú pokožku, už 50 rokov mi na ňu stačí nivea (krém, telové mlieko).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Raději bych ji dala do kufru a zabalila do dvojitýho alobalu – jistota je jistota!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magička

Tohle vůbec nebude problém, vždyť je to legální. Ale dvojitý alobal a podobné rady nepomohou, musela by si tu mast schovat třeba do kávy, aby si maskovala její pach, ale to by vypadalo podezřele a pravděpodobně by sis nadělala víc problémů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek