Je kombinace piva s mlíkem na radlera pitelná?

Došlo mi nealko a obyč pivo už nepiju. ;) V lednici je mlíko. Dont ask. ;)

Nejlepší odpověď
Edison

Vyzkoušej a napiš…

Další odpovědi
Kepler

Vypít se dá leccos. Setkal jsem se dokonce s případem, že si voják nechťa cvaknul louhu do baterek, páč byl ve flašce od minerálky. Z hrobařovy lopaty ho dostali jen tak tak v ÚVN, kolega na cimře. Když měl zjizvený a neprůchodný jícen, nejdřív ho vykrmili infúzemi na 50 kilo a onu hadici nahradili pár dm tenkého střeva z jeho vlastního zdroje. Prostě chuťovka. Ale mlíka se neboj, maximálně tě to trošku propucuje:-)

dalid

pil som psenicne pivo reznute bananovym dzusom, ale mlieko mi chutovo k pivu nesedi, mozno s nejakym malo horkym by to slo. Celkom dobry radler je „nafta“ – pivo s kofolou.