Je kofola bez cukru po třech dnech od otevření nevhodná k pití, i pokud ji mám v lednici?

Na obalu je spotřeba do 3 dnů.

Je kofola bez cukru po třech dnech od otevření pokud ji mám v lednici nevhodná k pití?

Odpovědi
anonym

Ta je k pití nevhodná už na výrobních linkách 🙂, nebo jak to napsat? Takovou s.ačku bych vypila, snad jen kdyby mě mučili. Když je někde napsáno jasně, do kolika dnů se má po otevření cokoliv sníst, nebo vypít, tak nad tím nebádej a řiď se podle toho.Tři dny upynuly, vylej to.

da ny

Dříve jsem občas pila vodou ředěný čaj Nestea citrus. Od té doby, co je slazen stévií jsem ho přestala/nemohla pít. Byť zdravě, byl nechutně přeslazený :(.
S Kofolou to bude zřejmě podobné a sama o sobě není Kofola vhodná k pravidelnému pití. Po třech dnech v lednici (a bez bublin) bude již patrně nevalné chuti.

arachis

má tolik chemie,že vydrží v lednici třeba i měsíc,tedy poku se nevypije

Šidlo

nedávam kolu do chladničky…vypijem do troch dní…ved má v sebe benzoát a kyseliny…konzer­vanty nie sú na ozdobu