pizlicka

Je klimatizace součástí prodeje domu?

Pokud se prodává nemovitost,je součastí nemovitosi klimatizace namontovaná v podkroví domu?co vše si muzu vzit,a co musm nechat?děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Může být i nemusí. Vše závisí na znění smlouvy o prodeji. Jak se říká, vše co se dá vyhodit oknem není nemovitost.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jde o to jestli už je prodej realizován nebo se teprve připravuje. Klidně můžeš odmontovat klimatizaci, zásuvky, dveře a ponech jen futra, odmontuj kohoutky na vodu, vybourej pěknou vanu a prostě barák se prodává tak jak je teď.
Pokud je však již barák oceněn a prodává se, těžko budeš něco odmontovávat, když je to součástí domu.

Vše záleží také na dohodě s kupcem. Třeba bude dům rekonstruovat a staré dveře vyhodí, tak si je klidně vem. To samé s klimatizací.

Vžij se do toho, jak by se ti líbilo nebo nelíbilo, pokud bys koupila dům a tam místo klimy byly jen trubky ze zdi nebo by tam nebyla okna, dveře atd.

zjentek

Když si odmyslím srandistickou hlášku z autáčkovic první věty, tak nezbyde, než souhlasit.
Kdybys odmontovala klimu u mě doma, tak mi demontuješ půl dřevostavby ;(

pizlicka

aháá,odtud vítr vane.von ma chudáček autáček dřevostavbu,hou­by,von je kupec 😁 ZNEJTKU,ja nevim,proto se ptám.

zjentek

Uvažuj- použiješ ji něgde? Jo? Tak si ji odmontuj, nech tam ty rozvody a nainstaluj na ně karton a tu mašinu na něj nakresli, abys nešla s barákem pod cenu ;)