12kolemjdouc

Je Keanu Reeves pěkný?

Ohodnotte oblicej 1–108%

Nejlepší odpověď
Malvína

Pěkný? Ano, ale hlavně člověk se srdcem na pravém místě.
Přikládám článek, kolující po FB.

Ve 3 letech ho opustil otec a vyrůstal s 3 různými nevlastními otci. Je dyslektik. Jeho sen stát se hokejistou roztříštila vážná nehoda. Jeho dcera zemřela při narození. Jeho žena zemřela při autonehodě. Jeho nejlepší přítel, River Phoenix, zemřel na předávkování. Jeho sestra má leukémii.
A se vším, co se stalo, si Keanu Reeves nikdy nenechá ujít příležitost pomáhat lidem, kteří to potřebují. Když natáčel film Dům u jezera, zaslechl konverzaci dvou kostýmových asistentů; Jeden plakal, protože by přišel o dům, kdyby nezaplatil 20,000 $ a v ten samý den Keanu uložil potřebnou částku na bankovní účet jeho ženy… Daroval také astronomické částky nemocnicím.
V roce 2010, na své narozeniny, vešel Keanu do pekárny a koupil si briošku s jedinou svíčkou, snědl ji před pekárnou a nabídl kávu lidem, kteří se za ním zastavili promluvit…
Po přijetí astronomických součtů za trilogii Matrixu herec daroval více než 50 milionů dolarů personálu, který si poradil s kostýmy a speciálními efekty – skutečným hrdinům trilogie, jak je nazval.
Také dal Harley-Davidson každému z kaskadérských dvojic celkový výdaj několika milionů dolarů. A u mnoha úspěšných filmů se dokonce vzdal 90% svého platu, aby produkce mohla najmout další hvězdy…
V roce 1997 ho nějací paparazzi našli, jak jednou ráno chodil ve společnosti bezdomovce v Los Angeles, poslouchal ho a několik hodin sdílel jeho život…
Většina hvězd, když udělají charitativní gesto, to hned nahlásí všem médiím. Nikdy netvrdil, že dělá charitu, prostě to dělá jako věc morálních zásad a nevypadá tak lépe v očích ostatních…
Tento muž si mohl koupit všechno a místo toho každý den vstane a vybere si jednu věc, která se nedá koupit: „Být dobrým člověkem…“

Další odpovědi
marci1

Tak třeba 95%. 🙂
V době natáčení Nebezpečné rychlosti se mu líbila Sandra Bullock, která o něm také prohlásila, že je pohledný a milý. Jeho fanoušci si ze srdce přáli, aby skončili spolu, ale to se podle oficiálních informací nikdy nestalo.

Kepler

Na aliendrona nemá, řekne mu to každé kouzelné zrcadlo a ženské před ním padají do mdlob. Některé ani nelze vzkřísit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.