MonkeyKing

Je kamera Go Pro nerozbitná?

Chtěl bych si ji koupit, ale nevim jestli se to vyplatí. Ta kvalita je úžasná,ale kdybych dělal nějaké kousky třeba na kole, bojím se, že by třeba spadla a rozbila se a to by byla škoda! Má tedy něco, co ji chrání, aby se hned nerozbila?

Odpovědi
anonym

…„Ta kvalita je úžasná“… hlavně na propagačním letáku – vřele doporučuju si kameru před koupí dobře vyzkoušet (např. koupit na netu a případně využít prvních 14 dnů) – abys pak nebyl draze zklamán.
😉
Jinak – pouzdro je samozřejmě výměnné, takže pokud je poškodíš či zničíš, můžeš je vyměnit – http://obchod­.gohd.cz/vymen­ny-kryt-pro-hd-hero3-kamery .

Littl3

Tato kamera je vlastně dělaná pro lidi co natáčejí videa třeba tak že si to daj na helmu nebo je i voděodolná. Používá jí třeba Ken Block nkdyž jezdí ;)

Awe

nerozbitmé není nic…Ale určitě je je odolnější než ostatní kamery

honza19hk

nerozbitná samozřejmě není,snese ale o dsot hrubší zacházaní než normální kamera.roč myslíš že ji používají motorkáři,bikeři, atd.. protože když psadne nebo si rozbije hubu tak se většinou kameře nic nestane.Kamarád ji má,spadnul s ní dost tvrdě z krosky po tom co udělal salto,kamera běží bez problémů dát.

Photoguy

Myslím že se nemáš čeho bát… :)