jsemjá

Je Kalousek rasista?

Kalousek totiž odnesl tu ceduli all lives matter. Já s tím souhlasím, s tím all lives matter. Je však Kalousek rasista, či ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle čeho tak soudíš? Z odnešení tabule to nejde rozeznat.

Další odpovědi
Vojta24

Šlo jenom o to, že transparenty před řečnickým pultem nemají co dělat.

Jenom jeden politik v minulosti mával s transparenty za řečnickým pultem PS a to byl Babiš/Bureš. Tehdy tam mával transparenty na obhajobu EET a levného piva.

Když se v babišovské „tradici“ rozhodl nějaký hejsek z SPD pokračovat, Kalouskovi už oprávněně ruply nervy – občas prostě ten pohár trpělivosti s projevy buranství přeteče.

anonym

Kalousek se pouze ohradil proti FORMĚ jakou se poslanec SPD rozhodl doporovodit svůj projev, ten si tam s sebou vzal totiž celý billboard, kterým zabarikádoval řečnický pult.

Kalouskovi tedy nevadilo co přesně ten billboard hlásá, vadilo mu, jen, že se někdo snižuje k takto trapné formě prezentace svých názorů nedůstojné poslanecké sněmovny. Pokud poslanec SPD není schopen svůj názor vyjádřit slovy jako každý jiný a potřebuje k tomu billboardy, neony, transparenty, kapelu a kdo ví jakou šaškárnou navíc nemá tam co dělat.

orwell

Kalousek není rasista, Kalousek je jednička! To již v únoru 2007 v PS ukázal a následně vysvětlil Mirek Topolánek a já mu to věřím, protože jako tehdejší premiér o tom musel něco vědět.

Jen pro úplnost: https://ukvid­.net/video/sran­da-ve-sn%C4%9Bmovn%C4%9B-1-2W6sI1ujD_w.html

anonym

Není. To jen poslanec Lubomír Volný je evidentně dement.

ElonMusk

Myslíte, že mezinárodně oceněný ministr financí by mohl být rasista?

Mc Merkurion

… all lives matter … jo, jo, to už je opravdu pořádná fraška, prý ee zruší noc, je moc černá, už si nedíme černou ani bílou kávu, černé pivo a Černou Horu prej škrtnou z OSN … kdo s timhle souhlasí, tak je opravfu mimo a mohu říct: kam se na to hrabou komouši …

Pepa25

Ano, je to fraška. Hlavně ty pindy typu „zruší noc, kávu atd.“. Vždyť to už ani není vtipné, jen trapné, podobné nesmysly psát …

Mc Merkurion

… tak to asi nevíš, co vše se přejmenovává …

Pepa25

jasně, káva, Hora, … Hahaha

jsemjá

Bylo utlačování černochů, teď je utlačování bělochů. Teď je to zase v televizi.

Mc Merkurion

… utlačování černochů a měknutí mozků je rozdíl …

anonym

Jinak mám ale pocit, že se proti billboardu před řečnickým pultem měl ohradit spíš sám předseda poslanecké sněmovny Radek Vondráček, pokud mu skutečně šlo o důstojný průběh schůze, což není až tak jisté 😉 … TOP09 totiž narozdíl od SPD není ve vládnoucí koalici s ANO, takže to tam pan předsedající (rovněž z ANO) zjevně nepíská moc férově 🙂

anonym

Tak pardon, pan Ondráček následně sám navrhl změnu jednacího řádu kdy transparenty vyloučil z jednání úplně. Takže svou výtku vůči němu beru zpět.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

jsemjá

Pravda, hufnágle.

anonym

Pokud jste v odpovědi psal něco o blbech, tak je celkem jasné proč 🙂 … netvrďte, že neznáte pravidla tohoto serveru a že se neumíte vyhnout zbytečným vulgaritám.

Hufnágl

Dobrá připomínka! Ale pravidla jsou určená jen pro některé? Blb snad není vulgární slovo. Tady se objevují i sprostá slova, a nikdo se nad tím nepozastavuje. Prostě jak Hufnágl napíše vulgaritu, je potrestán.

anonym

snad nemůžeš argumentovat tím, že jinému porušení pravidel prošlo a tak ty je můžeš porušovat teď taky. Prostě pravidla dodržuj, … co je na tom těžkého ? Pak ti nikdo nic mazat nebude, když mu k tomu nedáš tak pádný důvod.

Mc Merkurion

… nejde o to kdo, ale o kom se takto vyjádříš (zdroj: vlastní smazané odpovědi) …
… holt, někteří blbci se nemohou nazývat pravými jmény …