Calimë

Je k tomu potřeba umět zpívat?

Chystám se, že budu chodit na kurzy na klávesy, budou po mě chtít alespoň chytit hlasem tón?
Doplňuji:
jop, hudební sluch nějaký mám, sice nic extra, ale poznám, co ladí a co ne…

Odpovědi
marťa382

Já hraju taky na klávesy, ale v hodinách zpívat nemusím. Dřív jsem chodila do hudební nauky a tam jsme zpívali, ale asi tak, jako normálně ve škole v HV.
Takže si myslím, že nutně nemusíš umět zpívat, ale asi bys alespoň trochu měla mít hudební sluch.