1jirka22

Je k něčemu dobrý vzduch v nike air max?

Je to o hodně lepší tlumení?

Odpovědi
lejdy.můn

Na oficiálních webovkách Nike uvádí jako hlavní výhody toto:

*Lehkost

  • Max Air nahrazuje těžší materiál ve středové části podrážky, čímž snižuje celkovou váhu boty, aniž by to bylo na úkor výkonnosti. Lehčí obuv umožňuje sportovcům vydat méně energie během svého výkonu

*Univerzálnost

  • každý sportovec má jiné potřeby. Tlumicí vrstva Max Air je navržena tak, aby do puntíku vyhověla požadavkům každého jednotlivce

*Tlumicí vrstva

  • tlumicí vrstva Max Air absorbuje otřesy při dopadu, čímž chrání vaše svaly, klouby i šlachy. Polštářková vrstva Max Air se okamžitě vrací zpět do původního tvaru, aby tak poskytla ochranu před dalšími dopady. V konečném výsledku je tak vaše tělo chráněno před vyčerpáním a stresem

*Odolnost

  • Max Air vrstva je navržena tak, aby poskytovala účinně tlumení po celou dobu životnosti obuvi

***Osobně bych ti doporučila zajít si do prodejny a botky si na vlastní nožky vyzkoušet, protože jenom tak poznáš, jestli ti bude tento typ vyhovovat, příp. sám posoudíš, zda je ten rozdíl oproti běžným sportovním botám opravdu až tak markantní. Ta cena přece jen není zanedbatelná, tak ať nekupuješ zajíce v pytli 😉

Zdroj: http://help-en-eu.nike.com/ap­p/answers/deta­il/article/pro­duct-technology-max-air/a_id/5732­0/p/3897

pavlicek99

Potom prosím napište zkušenost, celkem o nich uvažuji, že bych si je koupil tady https://www.e­obuv.cz/nike.html je ale fakt, že cena je kapku vyšší než u ostatních niků. Fakt jsem zvědavý, jestli to je takový rozdíl!