bolak

Je k dispozici stránka, kde by byl seznam názvů kapel a důvod toho proč se jmenujou tak jak se jmenujou?

Hlavně takový ty top kapely mě zajímaj, jako ABBA, R.E.M, Lunetic a miliony dalších.

Odpovědi
anonym

Docela rychlý a dobrý přehled i jak vznikl název kapely. Někdy vysvětlení není dostačující.
Lunetic, počeštili lunatic ► šílenci, blázni
R.E.M ► Rapid Eye Movement
http://www.hu­debniskupiny.cz/ ◄

bolak

To není to co hledám. Chci prostě jednoduchej seznam kapel, kde by bylo u každý kapely vysvětlen název kapely, proč se tak jmenuje, jak to vzniklo, kdy to vzniklo, nic víc.

(ty kapely co jsem udal, to byl jen příklad, jde mi o tu stránku)