Lgee

Je jogurt bílý zdravy?

Presto ze je levny?

Nejlepší odpověď
da ny

Pokud je to opravdu jogurt (ne pouhý název), ano. Sledujte složení.
(Ne)jogurty bývyjí mezi tzv. ochucenými, slazenými, ovocnými jogurty.
Zdravější je tvaroh a zakysané mléčné výrobky, včetně zakysané smetany.

"
Kvalitní bílý jogurt poznáte už jen podle krátkého složení ".
https://www.nej­fit.cz/9-kvalitni-bily-jogurt-poznate-uz-jen-podle-kratkeho-slozeni

Další odpovědi
Fm2.0

Je.
To si může snadno vygooglit. Je to ještě rychlejší než zadávat otázku zde. A pak ještě čekat na odpovědi.

nyjono

Který jogurt?
Různí výrobci mají různé složení a jiné přísady.
Proto taky nechutnají stejně.
Osobně preferuji Klasik od Olmy.

mean.angel

Ano je

Rokio

Bílý jogurt je zdravý.

Kelt

To je všechno relativní. Jez ovoce, každý den jeden bílý jogurt, ryby , sportuj a dělej stovku dalších věcí. Nebo jez denně 20 bílých jogurtů a zjistíš, jak bude tvoje tělo reagovat. Nemůžeš vsadit na jednu věc.

da ny

K doplění už jen zde.
" Ve třech vzorcích však bylo málo potřebných bakterií. Správně by se takové výrobky neměly jogurtem nazývat.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/ekonomi­ka/test-a-spotrebitel/test-bilych-jogurtu-zive-kultury-lactobacillus­.A160829_113929_tes­t_jan"