sandy45

Je již v Polsku digitální vysílání?

Dá se někde v ČR přijímat?

Odpovědi
anonym

Ano už je.Třeba v Opolském vojevodství začalo vysílání od 31.srpna

Zdroj: http://www.cy­frowydoradca.pl/ki­edy/opolskie.html

Radius

Já mám rádio, které umí přijímat jak digitální radia DAB tak internetová radia. Bydlím blízko Prahy a tak mi DAB jdou jen naše radia (je jich tam 15 českých), ale díky internetu mohu poslouchat 500 radií z Polska, je to zadarmo, platím si jen internet paušál, jinak nic navíc platit nemusím. Radia mohu poslouchat i na počítači, stačí mít nainstalované veškeré multimediální přehrávače v PC a připojené bedničky k PC. Dobré stránky jsou: abradio.cz a vtuner.com atd.
Přes internet mohu poslouchat teď 29900 rádií z celého světa, i internetová radia zaměřená na retro, povídky, pohádky, oldies, ty vysílají jen po internetu.