Lukas27

Je již dnes smartphone naší nepostradatelnou součástí?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, neni

Další odpovědi
nyjono

Jak jsi na to přišel???
Spousta, např. seniorů, ho vůbec nepotřebuje a ani nechce.
Není nepostradatelný.
Pouze je výhodný pro některé aktivity.

Kepler

Vůbec ho nepotřebuju, pro mně je to naprosto zbytečná věc.

Ametyst

Jsou situace, kdy je nutný: vloni na jaře jsme museli improvizovat, jak se dostat z ciziny do ČR: vlaky i autobusy přestaly jezdit, hranice se zavíraly. Museli jsme koupit letenky on-line, zaplatit on-line, v ten samý den nákupu i odletět. Vyhnuli jsme se tím strašnému chaosu na kolabujícím letišti, kdy se na informace o letech čekalo minimálně 3 hodiny ( o pořadí vás informovali pomocí sms). Když jsme přiletěli, teprve pípla sms, že jsme v pořadí pro informace, jak se dostat do ČR, kde už jsme mezitím přistáli. 🙂

aliendrone

Jak pro koho. Jde především o to, aby dotyčný uměl těžit z jeho pozitiv a minimalizoval dopad negativ. :)

da ny

Ne.
Nepotřebuji. Znám mnoho lidí, pro které je to věc zbytná. :D

Emefej

Není. Smartphone nemám a ještě jsem ho nepotřeboval.

plebs

Je a ještě mám chytré hodinky, chytré auto a též chytrý květináč nemusím zalévat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.