zjentek

Je již 100% prokázáno, že omicron není chřipka, ale kovid?

Mutace to asi bude. Že je nová taky není pochyb.

Odpovědi
JežíšKristus

Při těch dnešních cenách, nevím… https://eshop­.omc.cz/

elkon

Na 100% je prokázáno, že někteří jedinci neznají nic jiného než covid. Ostatní svět pro ně skončil. Jsou to svým způsobem chudáci, protože nevědí, o co přichází.

zjentek

Elkone můžeš nahodit link? Myslím na ty statistiky, ne na to, o co všechno přicházejí woe..

zjentek

Elkone BTW a za to snad můžu já, že mě kvůli kovidu nebaví sex ani Vánoce? Si děláš prdel ne?

elkon

To je tvůj problém, že jsi se „přivázal“ k Covidu. My co jsme očkovaní, nic takového neřešíme. Dodržujeme co je třeba a to je vše. Nějaký Covid nám může víš co. Že ty jsi podělanej a neznáš nic jiného, je tvá volba. Existuje mnoho užitečnějších věcí a možností.

zjentek

Aha… Takže svět chápeš dle pravidla: budu držet hubu a krok a nic mně nehrozí. Ok, tvá volba. Ale potom nečekej, že kdy před smrtí budeš zajímavý, nedej bože vyjímečný. Hele, raději se taky přivaž ke kovidu. Je to obezřetnější než věřit, že se kovid nepřiváže k tobě!

zjentek

BTW v otázce je řeč o omicronu a to je s vysokou pravděpodobností nový model chřipky, která nahradila chřipku, ne kovid! Ale znáš to, než „oni“ ti to potvrdí a dají ti PŘESNÉ INSTRUKCE, jak s tím žít… zjentek už bude mít TAKE FUSY!!!