Rokio

Je Jiří Kajínek celebrita?

Je nejznámější zločinec Jiří Kajínek celebrita?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

jiná odpověď

Padesát let stará příručka českého jazyka uvádí, že celebrita je „věhlasná, ve společnosti vážená osobnost“, slovník neologismů trochu jinými slovy říká vlastně totéž: „ve společnosti nebo ve svém oboru známá, vážená, významná osobnost.“

Další odpovědi
zjentek

jiná odpověď

Už se na to ptáš rok! Ano, je! Mezi „svými“ určitě.

Drap

jiná odpověď

Někdo ho za celebritu považuje, spousta dalších včetně mně ne.

Smlouvyzdarm

ne

Celebrita? Tak to určitě není. Je to jen několikrát soudně trestaný recidivista…

led

jiná odpověď

Žiaľ v súčasnosti ano.
Celebritu z neho spravili médiá. ak by neboli vyzdvihovali jeho „zásluhy a utrpenia“, ani len ten pes na rohu ulice by si ho nevšimol a dvihol zadnú labu.

Kryšpín

ano

U velké části čecháčků ano, fotí se s ním / i prodloužená ruka zákona /, kupují knížky, podpisové akce, nejčtenější Blesk jej propaguje, televize, kino, cumlátka kajínky a.t.d. Prostě hrdina a část národa slintá. nad doposud dvojitým mordýřem.

Pokud se dostane brzo do rodné krajiny veledáma původně profesí rozhoď nožky pro švajcarské dědoušky, tak jí bude část národa obdivovat, litovat, chápat a.p., možná se budou i prodávat lízátka Terezky.

Kelt

jiná odpověď

Proč? Ty ho obdivuješ? A chtěl by si zažít to co on, nebo být tak populární jako on.

Ušel ventil

jiná odpověď

Nevím ,
Ale proč na něj do kina šlo přes půl milionu diváků ?
Proč film vydělal přes 80 milionů korun ?
Proč TV Prima o něm udělala dokumentární seriál ?
Proč má na YT x milionů shlédnutí ?
Na obyčejného zloděje a možná vraha trochu moc shlédnutí .

ivzez

ne

Není.