leporela22

je ještě někde prodejna plus?

chtěl bzch se zeptat jestli někde na světě je ještě prodejna polus?
děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

Plus – po převzetí společností REWE byly některé prodejny předělány na Penny Market a některé na Billu (většinou podle toho, který z obchodů ve městě chyběl)
viz WIKI
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_obchodn%C3%AD­ch_%C5%99et%C4%9Bzc%C5%A­F_p%C5%AFsob%C3%AD­c%C3%ADch_v_%C4%8Ces­ku

Další odpovědi
annas

V našem městě Plus rozšířil stávající Penny. V bývalých prostorách Plusu nově vznikla Billa. V sousedním městě jsou dva Penny markety – původní a druhý místo diskontu Plus.

Rocker

Všechny prodejny Plus v ČR koupil Penymarket.Je to už dlouho,myslím vlo­ni.

vagra

Nevím jak jinde ve světě, ale u nás, v našem městě,tato prodejna změnila název na Penny Market.

Vzhledem k tomu, že diskuzi někteří uživatelé nečtou, rozhodl jsem se vyjádřit k příspěvku Dr.Axla tady.
Připomínám jím často citovaný kodex uživatele těchto stránek, zejména tu část, kde je zmínka o uvádění zdroje –

Uvádějte zdroj
Je naprosto v pořádku používat on-line zdroje pro odpovídání na otázky. Pokud čerpáte z nějakého zdroje, uveďte tento zdroj a nechte uznání tomu komu patří.

Já bych tento kodex rozšířil o jednu větu -
Nestyďte se za to, že nejde o vaši originální myšlenku a přiznejte si, že Wikipedie, /případně jiný zdroj/ je ještě „chytřejší“ než vy…:-D

Uvádím jeden z možných zdrojů, které výše jmenovaný uživatel zkopíroval a protože je znalcem zdejšího kodexu, zřejmě úmyslně neuvedl ve své odpovědi zdroj –

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_obchodn%C3%AD­ch_%C5%99et%C4%9Bzc%C5%A­F_p%C5%AFsob%C3%AD­c%C3%ADch_v_%C4%8Ces­ku

Možná, že jsem právě porušil kodex i já, ale on takovým způsobem komentuje, kritizuje a někdy dokonce výsměšně hodnotí odpovědi, zcela běžně. Samozřejmě jde především o ty odpovědi, které stylisticky nevyhovují jeho úrovni, a které by on sám napsal daleko líp a kvalifikovaněji. To už zcela pomíjím, jeho hodnocení nízké úrovně formulací našich odpovědí.
To aby každý z nás, měl minimálně vysokou školu.
Možná, že by vyhovovala i ta z Plzně. 😁

hanulka11

To těžko říct na světě ????? U nás jsou z nich většinou Billy nebo Penny markety

Fyzik

jsem přesvědčen, že v české republice se nenachází. jestli krachnul úplně, nevím, ale asi jo.

anonym

Jen doplním Rockera:
Plus – po převzetí společností REWE byly některé prodejny předělány na Penny Market a některé na Billu (většinou podle toho, který z obchodů ve městě chyběl)

Andělé

Vagra,tak to se vskutku povedlo..:-D To se jen tak nevidí. Ten,kdo kodex miluje natolik,že s ním chodí spát i pod polštář,se nechal nachytat nahruškách. 😁)))
Jojo,ani za pc se nikdo neschová..:-D)))

kapka

Mně jen nejde do hlavy, že Dr.Axl zapomněl okomentovat „bzch“ a „polus“ v zadání otázky. To mi k němu nesedí. 😁

Andělé

Že by neměl svůj den? Třeba si všimne mého překlepu-nahruškách,místo na hruškách(zvlášt,ne dohromady):-D

vagra

Dámy, ten je ke svým „kopancům“ zcela nekritický a ze zásad jemu vlastních, se k nim nevyjadřuje. Omluva, pokud to slovo má ve svém slovníku a zná jeho význam, by totiž byla pod jeho úroveň. Co kdyby si tím poskvrnil těžce vypracovanou pověst „neomylného!“ Raději bude dělat „mrtvého brouka.“
Je pro něj jednodušší „hnípat“ se v překlepech, nebo omylech jiných. Tam je jeho parketa, tam si to patřičně užívá.
Trpí zřejmě mylným dojmem, že by nám to jeho věčné vnucování svých myšlenek, napomínání a někdy až neomalené poučování chybělo …:-D

Andělé

Vagra,opět jste to přesně vystihl a ještě jsem se hezky pobavila..:-D)))