Avatar uživatele
leporela22

je ještě někde prodejna plus?

chtěl bzch se zeptat jestli někde na světě je ještě prodejna polus?
děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4377 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Plus – po převzetí společností REWE byly některé prodejny předělány na Penny Market a některé na Billu (většinou podle toho, který z obchodů ve městě chyběl)
viz WIKI
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_obchodn%C3%AD­ch_%C5%99et%C4%9Bzc%C5%A­F_p%C5%AFsob%C3%AD­c%C3%ADch_v_%C4%8Ces­ku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

V našem městě Plus rozšířil stávající Penny. V bývalých prostorách Plusu nově vznikla Billa. V sousedním městě jsou dva Penny markety – původní a druhý místo diskontu Plus.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Všechny prodejny Plus v ČR koupil Penymarket.Je to už dlouho,myslím vlo­ni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Nevím jak jinde ve světě, ale u nás, v našem městě,tato prodejna změnila název na Penny Market.

Vzhledem k tomu, že diskuzi někteří uživatelé nečtou, rozhodl jsem se vyjádřit k příspěvku Dr.Axla tady.
Připomínám jím často citovaný kodex uživatele těchto stránek, zejména tu část, kde je zmínka o uvádění zdroje –

Uvádějte zdroj
Je naprosto v pořádku používat on-line zdroje pro odpovídání na otázky. Pokud čerpáte z nějakého zdroje, uveďte tento zdroj a nechte uznání tomu komu patří.

Já bych tento kodex rozšířil o jednu větu -
Nestyďte se za to, že nejde o vaši originální myšlenku a přiznejte si, že Wikipedie, /případně jiný zdroj/ je ještě „chytřejší“ než vy…:-D

Uvádím jeden z možných zdrojů, které výše jmenovaný uživatel zkopíroval a protože je znalcem zdejšího kodexu, zřejmě úmyslně neuvedl ve své odpovědi zdroj –

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_obchodn%C3%AD­ch_%C5%99et%C4%9Bzc%C5%A­F_p%C5%AFsob%C3%AD­c%C3%ADch_v_%C4%8Ces­ku

Možná, že jsem právě porušil kodex i já, ale on takovým způsobem komentuje, kritizuje a někdy dokonce výsměšně hodnotí odpovědi, zcela běžně. Samozřejmě jde především o ty odpovědi, které stylisticky nevyhovují jeho úrovni, a které by on sám napsal daleko líp a kvalifikovaněji. To už zcela pomíjím, jeho hodnocení nízké úrovně formulací našich odpovědí.
To aby každý z nás, měl minimálně vysokou školu.
Možná, že by vyhovovala i ta z Plzně. 😁

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?kenyrts Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

To těžko říct na světě ????? U nás jsou z nich většinou Billy nebo Penny markety

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

jsem přesvědčen, že v české republice se nenachází. jestli krachnul úplně, nevím, ale asi jo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jen doplním Rockera:
Plus – po převzetí společností REWE byly některé prodejny předělány na Penny Market a některé na Billu (většinou podle toho, který z obchodů ve městě chyběl)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andělé

Vagra,tak to se vskutku povedlo..:-D To se jen tak nevidí. Ten,kdo kodex miluje natolik,že s ním chodí spát i pod polštář,se nechal nachytat nahruškách. 😁)))
Jojo,ani za pc se nikdo neschová..:-D)))

před 4376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Mně jen nejde do hlavy, že Dr.Axl zapomněl okomentovat „bzch“ a „polus“ v zadání otázky. To mi k němu nesedí. 😁

před 4376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Že by neměl svůj den? Třeba si všimne mého překlepu-nahruškách,místo na hruškách(zvlášt,ne dohromady):-D

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Dámy, ten je ke svým „kopancům“ zcela nekritický a ze zásad jemu vlastních, se k nim nevyjadřuje. Omluva, pokud to slovo má ve svém slovníku a zná jeho význam, by totiž byla pod jeho úroveň. Co kdyby si tím poskvrnil těžce vypracovanou pověst „neomylného!“ Raději bude dělat „mrtvého brouka.“
Je pro něj jednodušší „hnípat“ se v překlepech, nebo omylech jiných. Tam je jeho parketa, tam si to patřičně užívá.
Trpí zřejmě mylným dojmem, že by nám to jeho věčné vnucování svých myšlenek, napomínání a někdy až neomalené poučování chybělo …:-D

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Vagra,opět jste to přesně vystihl a ještě jsem se hezky pobavila..:-D)))

před 4374 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování