Arne1

Je ještě někde fotolab, který pracuje na místě?

(tedy ne odeslání filmů kamsi na druhý konce světa)

EDIT: Je od vás milé, že se chlubíte že o nich víte. Já se poptával po Brně a akorát jsem se dozvěděl že už bylo všechno zrušeno. Takže prosím alespoň přiblížnou adresu – až pojedu kolem že bych se tam mohl stavit.

Odpovědi
Kepler

U nás ve Valmezu jeden je na náměstí, ale je tam samoobslužný automat a moc jsem se v něm nevyznal. Obsluha ale pomohla. Teď je to docela drahé, ty časy, kdy fotka vyšla na 1,90,– jsou zřejmě pryč.

Schluker

Puvodni otazka neni o Brne. Takze na blbou otazlu blba odpoved. Je jich mraky. Treba v Liberci. Staci?

Edison

Musíš najít lab, ne sběrnu. Je jich celkem dost.

da ny

Samozřejmě, denně chodím kolem.

Edison

Keplere, samoobslužný automat na filmy??

Kepler

Aha, tak toho jsem si nevšiml, že to má být na filmy. Celkem mě překvapuje, že na filmy ještě někdo fotí. Ptal se na fotolab a ty dělaly papírové fotky z digitálů, tak jsem odpověděl na fotolab. Černobílé filmy jsem si vyvolával sám a fotky dělal taky.

Arne1

Asi jsem použil špatný výraz – měl jsem napsat fotolab který má minilab.

Arne1

sakra koukám na Wiki, a on se ten výraz používá i pro digitály. Takže prostě – kde mají tu mašinu co vyvolává filmy.

Edison

Já fotím hlavně na filmy. Ale vyvolávám si sám. I zvětšuji.