jirkajirka

Je ještě jiná tak dobrá poradna?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle toho, čemu říkáš „dobrá“. Když si chceš takřka bez omezení pokecat, tak to lze hlavně tady. Jinde jsou to opravdu poradny a jsou hlídané moderátory nebo adminem aby u nich nedocházelo k tomu, co je tady běžně tolerováno.

Další odpovědi
Drap

Neni, tato je nejlepší

anonym

Ano, všechny ostatní a především veškeré odborné (právní, zdravotní, finanční, technické, PC, oborové atd.)
Zde je minimum uživatelů s kvalifikovanými odpověďmi a naopak převládají chybné a poškozující.
Stačí porovnat s původním vzorem podobných portálů . viz odkaz ve zdroji (prestižní anglické Answers s důsledně udržovano úrovní a kultivovaností).
Tato poradna je jediná nemoderovaná, což se zákonitě promítá na anarchii i faktu, že zde skončila většina těch, co na seriózních webech dostali BAN.
Zde se trpí vícenásobné falešné profily, (což je jinde nemyslitelné), původní záměr se zvrhl v pustý chat, ač to pravidla výslovně zapovídají.
Postačuje nahlédnutí do jiných poraden, kde zdejší nešvary rázně postihují (poraďte, zpovědnice, ontola, cojeco, ptejse a řada dalších).
(viz též glosy Bohemica a ocko)

http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=badoo&sou­rce=hp&biw=&bih=&q=po­radny.cz&btnG=Se­arch+Google
Doplňuji:
Na blogu administrátorů mívá tento web pravidelně nejnižší profesionální hodnocení.

Zdroj: http://www.an­swers.com/

pusinka50

Podle toho, kolik je ti let. Poradte.cz je zřejmě poradna jen pro teenagery, několikrát jsem se pokoušela zjistit tam situaci a vždycky jsem prchla a zůstávám zatím tady, nic lepšího jsem nenašla, i když tady se situace s příchodem mladých teenagerů v posledních měsících značně zhoršila. Otázky „jak získat holku“ a „jak získat kluka“, když na sebe zatím jen koukáme,.. a další otázky o možném těhotenství či o menstruaci… mě vytáčejí, ale neodpovídám na ně a snažím se, aby šly aspoň trochu mimo mě. Někdy jsou tu mladí neuvěřitelně drzí, neumí přijmout odpověď, a ani neodměňují palcem odpověď, se kterou si dá člověk práci a spousta jich tu pokládá naprosto nesmyslné otázky jen za účelem pokročit na vyšší úroveň, což se jim takto bohužel nepodaří, neboť nesmyslné otázky se velmi dobře rozeznají od těch, kdy člověk potřebuje pomoci a pak je tu milion nových mlaďasů, kteří si tu chtějí řešit bezpracně své domácí úkoly.....nu, tak já mlčky takové otázky přecházím a snažím se najít lepší a smysluplnou otázku......

Arya1

Jestli dobrá nevím, ale vím ještě o této – http://www.po­radte.cz/

panxnotdead

Tahle je nejlepší, jsou tu inteligentní lidi a to na jiných poradnách neni

anonym

Nevím, jestli je na netu ještě jiná poradna, protože jsem žádnou nehledala. Nepatřím mezi ty, co prošli řadou různých servrů a nakonec našli azyl právě tady, takže srovnání nemám. Jestli jsou Odpovědi.cz „tak dobrá poradna“ , o tom často nad položenými dotazy (a někdy i nad odpověďmi) pochybuji. Spousta lidí to bere jako tlachárnu o úplných nesmyslech. Pokud je dotaz nesrozumitelný třem lidem, tak nejspíš v pořádku není.
Takže mám názor, že by to mohla být ještě daleko lepší poradna. Záleží ale na nás všech, jak se vypořádáme se svou touhou „plácat nesmysly“.

anonym

Ano, všechny ostatní a především veškeré odborné (právní, zdravotní, finanční, technické, PC, oborové atd.)
Zde je minimum uživatelů s kvalifikovanými odpověďmi a naopak převládají chybné a poškozující.
Stačí porovnat s původním vzorem podobných portálů . viz odkaz ve zdroji (prestižní anglické Answers s důsledně udržovano úrovní a kultivovaností).
Tato poradna je jediná nemoderovaná, což se zákonitě promítá na anarchii i faktu, že zde skončila většina těch, co na seriózních webech dostali BAN.
Zde se trpí vícenásobné falešné profily, (což je jinde nemyslitelné), původní záměr se zvrhl v pustý chat, ač to pravidla výslovně zapovídají.
Postačuje nahlédnutí do jiných poraden, kde zdejší nešvary rázně postihují (poraďte, zpovědnice, ontola, cojeco, ptejse a řada dalších).
(viz též glosy Bohemica a ocko)

http://www.an­swers.com/
http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=badoo&sou­rce=hp&biw=&bih=&q=po­radny.cz&btnG=Se­arch+Google

anonym

Na blogu administrátorů mívá tento web pravidelně nejnižší profesionální hodnocení.