dEnnYyyyy

Je iq test blbost?

Nejlepší odpověď
quentos

Jak který. Obzvláště na ty zdarma se moc spoléhat nedá.

Další odpovědi
gecco

Soudě z charakteru dotazu – pro tebe ano…
😁

Zkus smysl otázky nějak vysvětlit…

Kelt

Když to tak vezmeš globálně, tak každá zkouška, kterou nepotřebuješ, je vlastně blbost. Je to tvůj názor. Máš na něj právo. Podle tebe je test iq blbost, tak asi bude i absolvování autoškoly také blbost i další vzdělávání, maturita, vysoká škola a pod.

orwell

Není, ale neznamená to, že každý, kdo má podle testů IQ vyšší jak ty, tak tě musí automaticky vždy a ve všem strčit do kapsy. Je to podobné, jako se známkou ve škole. Ta má také určitou vypovídací hodnotu, ale určitě bys našel případ, kdy některý trojkař může mít lepší znalosti jak leckterý dvojkař. Je to dílem o štěstí, koncentraci v daný okamžik, skladbou otázek a náročností učitele. Pokud nedosahuji podle IQ testů vysněných hodnot, nedělám si z toho hlavu.

Cougar

když Ti výjde výsledek pod 100, tak se říká že je to blbost 🙂

Nevíteto?

Není, ale inteligence je jen jedna z hodně složek osobnosti. 🙂

gagaga

myslim ze ne
ja mam –33
verim jim

  • iv-