Nevíteto?

Je inteligence vrozená nebo z většiny ovlivnitelná?

Proč někteří lidé zvládají líp cizí jazyky a někteří matematiku, fyziku apod.?

Nejlepší odpověď
annas

Inteligence je vrozená, , jsou to vlohy a nadání, které se rozvíjejí během našeho vývoje. Jsme schopnit rozeznat situaci, porozumět jjí a řešit. atd.

Proč se někdo hůř učí jazyky, jiný matematiku atd.?

Je až 8 druhů inteligence, takže někdo má

jazykově-verbální inteligenci
logicko-matematickou inteligenci
zvukově-hudební inteligenci
tělesně-pohybovou inteligenci
atd.

Pročtěte si článek, dovíte se víc.

http://www.national-geographic.cz/de­tail/clovek-ma-8-druhu-inteligence-jak-jste-na-tom-vy-23617/

Další odpovědi
zzzzz

inteligence je vrozená, to že někdo něco lépe zvládá, není pouze zásluhou inteligence, ale také tím, jaké má vlohy. Někdo může být dobrý v matematice, ale třeba neumí kreslit, nebo zpívat, přesto jeho intelekt může být nadprůměrný.

Inteligence je jen malá část osobnosti.

Boy 13

To by mě taky zajímalo..