Je i u vás dnes výlov rybníku?

Nejlepší odpověď
johana 56

Výlov rybníka v blízkém okolí (20 minut jízdy na kole) probíhá od pátku do neděle. Jako každoročně jsem si ani letos tuto podívanou nenechala ujít a spojila příjemné s užitečným. Trocha pohybu neuškodilo a specialitky přímo z rybářské kuchyně byly výborné.

Další odpovědi
Nuk nuk

U nás není rybník. Tedy, ano, taková loužička podivná, 5 m2, něco jako Rožmberk bzste tu hledal marně.

Drap

Ne, neni

anonym

Ano,dnes tu u nás byl výlov a pěkně se zadařilo.

Klaproth

Není.

anonym

Tak to máte smůlu. Úžasná podívaná.