Dismas

Je i dnes možné zavolat do rádia Jerevan a zeptat se, zda je pravda, že v Arménii roste obilí jako telegrafní sloupy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemusíš tam volat, je to pravda. Jednotlivé rostliny jsou od sebe vzdálené stejně jako telegrafní sloupy.

Další odpovědi
lexx

je…ale sbal si pyžamo, pantofle a kartáček na zuby, průkaz pojištěnce, očekávej návštěvu 2 asistentů doc.MUDr. Chocholouška

anonym

já tam dneska volal s otázkou „kolik K2O2Tů dneska potkám“

mojitek

to je pravda,obilí tam roste jak telegrafní sloupy,dokonce místy i hustěji

VeRe1983

V principu ano, ale nebude to do Rádia Jerevan, ale do jakéhokoliv jiného rádia.

led

Môžte, ale pripravte sa na „mastný účet“ za telefonát. Volať môžte do ktoréhokoľvek rádiá, ale nečakajte, že všade dostanete odpoveď na vašu otázku. Rádiá majú svoje kontaktné telefonné čísla na svojich internetových stránkach

e1232851@trb

ANO !!!