Rokio

Je hyperaktivní ten, kdo denně běhá 20 km?

Hyperaktivita nebo sportovní nadšenost

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pravidelný běh na 20 km je spíš otázkou vůle a vytrvalosti, s hyperaktivitou bych to nespojovala. Naopak si myslím, že pravidelné běhání delších tratí je vynikající prevencí proti hyperaktivitě.

Další odpovědi
Drap

Hyperaktivní být nemusí. V každém případě je sportovec.

mosoj

Běhával jsem od 30 do 50 let tak 10 – 20 km. Denně to nešlo , také jsem chodil do práce. Cca tak 250 km / měsíc.
Nikdy jsem se lépe necítil !!
Bohužel, pak zdraví řeklo dost. Nikdy jsem se tak mizerně necítil !

Šidlo

hyperaktívny môže byť človek telesne – z prebytku adrenalínu, či z rýchleho metabolizmu
či v hlave – z nedostatku dopamínu

behať 20 km denne môže hocikto s dostatočnou kondíciou