Boy 13

Je hrot pinzety ostrý?

Jak to, že když jsem si trhal u očí chloupky a sjel jsem omylem tou ostrou stranou pinzety, tak jsem si nepořezal kůži a netekla krev? Pak jsem zkusil se podrbat tou ostrou stranou pinzety na tváři a nenechalo to tam škrábanec nic. Jakto? Jsem rád, že mě to nepořezalo, ale překvapilo mi, že když na to šáhnete, tak je to docela trochu ostré.

Nejlepší odpověď
Alesh

A další tvoje otázka bude, jestli nemůže být pinzeta zavirovaná, ne? 🙂

Další odpovědi
elkon

Pinzet je mnoho druhů.

Drap

Může být i ostrý. Většina pinzet však ostrá neni. Záleží jakou máš. Ta
ky je otázka jak moc ostrý. Někdo označí i krompáč za ostrý.

Kelt

Když si vezmeš jehlu, pinzetu a zkusíš článkem prstu, tak máš pocit, že je to ostré. A pak si přejedeš přes kůži, tak tam nemusí zůstat žádná stopa. Asi moc netlačíš. Ale hlavně to nezkoušej s nožem, břitvou a podobně. A pokud zmizí tvé otázky, tak jsi bral mé rady na lehkou váhu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.