dust8

Je hřích milovat vůni pečeného prasete?

Nejlepší odpověď
Kepler

Hřích nebo lépe řečeno nečisté svědomí mohou mít jenom vegani a vegetariáni. Jinak je to lepší než Channel No5. Nesmí se ale opékat i s chlupama a kopýtkama…

Další odpovědi
aliendrone

Nejsem sice vysvěcený expert, ale domnívám se, že pokud takové prase má 2 nohy a 2 ruce, tak ANO! ;) :D :D

Rokio

Podle mě je to v pořádku. Nevím, který hřích by dané jednání naplňovalo. Myslím si, že se nejedná o hříšné chování.

marci1

Není, ale je velká škoda, pokud jen cítíme vůni, ale nemůžeme ho i ochutnat. Mňam! 🙂

Ametyst

Není, je to součást tradice. Naše národní jídlo bylo vždycky vepřo- knedlo-zelo, dokud se to globalismem nezvrtlo v pizzy a hambáče.

elkon

Ne.

df

Proč by to měl být hřích? V Bibli se dočteš, jak Bohu obětovali zvířata, protože Bohu lahodí vůně spáleného masa.

Arne1

Nějak mi ty hříchy vypadly. Je mezi nima obžerství ? Pokud ano, tak ta vůně pečeného pracete k obžerství nabádá.

xiperio

No záleží na tom, co se Vám při té vůni honí hlavou Pokud si představujete plný talíř a k tomu vychlazené pivo, tak je to v pořádku. Ale ovšem pokud pociťujete nějaké větší erotické vzrušení, tak by bylo záhodno navštívit nějakého sexuologa, jestli to není počátek rozvoje nějaké úchylky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.