hard work

Je Hradec Králové jedno z nejlepších míst k životu?

Už jste to někdy slyšeli? Hradec Králové je údajně jedno z měst, kde se velmi dobře žije z různých důvodů. Myslím, že pro mnoho lidí je to lepší město, než samotná Praha, což je srovnatelné, protože Hradec Králové je krajské a poměrně velké město.

Odpovědi
paul1

Byl jsem tam pťed lety, vezli jsme nějakou reklamaci do Plotiště. Město se mi moc líbilo, má zvlášní architekturu.

Drap

Každý to bude hodnotit jinak. Nelze takto obecně hodnotit.

jirka F

Hradec Králové se mně osobně moc nelíbí někteří lidé se tam snadno urazí viz. nudíte se v Hradci zámek Pardubice z hlediska Hradce místo aby se nad tím pousmáli tak......https://www­.idnes.cz/hra­dec-kralove/zpravy/re­klama-na-pardubicky-zamek-vyvovala-v-hradci-bouri.A160318_223­3229_hradec-zpravy_pos

Celkově je to město možná hezké ale žít bych tam moc nechtěl.

df

Jedno z nejlepších míst k životu je buď Liberec,protože je blízko německých hranic, kde můžeš pracovat a nakupovat a polské hranice kde můžeš také nakupovat. A pak vsechny města kolem německých hranic s možností tam makat nebo podnikat.

aliendrone

Copak Pražáci, těm tyhle řeči jdou jedním uchem tam, druhým ven. Ale víš jak MOC jsi právě nakrknul Brňáky, Plzeňáky a hlavně Ostravaky s kratkym? (zobakem) ;) :D
Jo a Pardubicím se po napsání této otázky ZDALEKA vyhni, tam o „mechovácích“ vědí svoje. ;) :D :D

Já nwm, mě se při představě Hradce vždy vybavÍ ta bývalá křižovatka (hned zkraje směrem od Prahy), tedy než z ní udělali kruhový objezd. :)

Ametyst

Bylo by hezké mít tam hlavní město. V Hradci je dopravně dobře vyřešený Gočárův okruh ( Pražáci by se svou ucpanou metropolí olízli všech deset). Hradec má i letiště. Vláda a její úředníci, posedlí ekologií, se všude mohou dostat po cyklostezkách. Ostatně mohli by bydlet v Pardubicích a na kole nebo koloběžce dojíždět do práce po lautr rovině. Hradec je uprostřed republiky, ideální poloha. Republice a jejím občanům by to jen prospělo. Takhle tu je Praha- a zbytek republiky s úplně jinými starostmi a zájmy.

_Bůh_

Ahoj, Hradec je 17. nejlepší obec s rozšířenou působností v ČR. Detaily zde: https://www.ob­cevdatech.cz/

Michálek1245

V Hradci jsem studoval vysokou školu a přesto, že jsem Pardubák říkám, že Hradec Králové je fakt super místo k životu. Hlavně pro mladé lidi. :) Spousta možností. Dokonce jsem hned po škole na https://cz.jo­bimi.com/prace/hra­dec-kralove/ hledal práce Hradec Králové, ale nakonec se mi poštěstilo právě v rodných Pardubicích, tak jsem se stěhoval zpátky do rodného města. Ale na Hradec Králové mám dodneška super vzpomínky. 😉