Avatar uživatele
hard work

Je Hradec Králové jedno z nejlepších míst k životu?

Už jste to někdy slyšeli? Hradec Králové je údajně jedno z měst, kde se velmi dobře žije z různých důvodů. Myslím, že pro mnoho lidí je to lepší město, než samotná Praha, což je srovnatelné, protože Hradec Králové je krajské a poměrně velké město.

Zajímavá 0 před 720 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Byl jsem tam pťed lety, vezli jsme nějakou reklamaci do Plotiště. Město se mi moc líbilo, má zvlášní architekturu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Každý to bude hodnotit jinak. Nelze takto obecně hodnotit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Hradec Králové se mně osobně moc nelíbí někteří lidé se tam snadno urazí viz. nudíte se v Hradci zámek Pardubice z hlediska Hradce místo aby se nad tím pousmáli tak......https://www­.idnes.cz/hra­dec-kralove/zpravy/re­klama-na-pardubicky-zamek-vyvovala-v-hradci-bouri.A160318_223­3229_hradec-zpravy_pos

Celkově je to město možná hezké ale žít bych tam moc nechtěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Jedno z nejlepších míst k životu je buď Liberec,protože je blízko německých hranic, kde můžeš pracovat a nakupovat a polské hranice kde můžeš také nakupovat. A pak vsechny města kolem německých hranic s možností tam makat nebo podnikat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Copak Pražáci, těm tyhle řeči jdou jedním uchem tam, druhým ven. Ale víš jak MOC jsi právě nakrknul Brňáky, Plzeňáky a hlavně Ostravaky s kratkym? (zobakem) ;) :D
Jo a Pardubicím se po napsání této otázky ZDALEKA vyhni, tam o „mechovácích“ vědí svoje. ;) :D :D

Já nwm, mě se při představě Hradce vždy vybavÍ ta bývalá křižovatka (hned zkraje směrem od Prahy), tedy než z ní udělali kruhový objezd. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Bylo by hezké mít tam hlavní město. V Hradci je dopravně dobře vyřešený Gočárův okruh ( Pražáci by se svou ucpanou metropolí olízli všech deset). Hradec má i letiště. Vláda a její úředníci, posedlí ekologií, se všude mohou dostat po cyklostezkách. Ostatně mohli by bydlet v Pardubicích a na kole nebo koloběžce dojíždět do práce po lautr rovině. Hradec je uprostřed republiky, ideální poloha. Republice a jejím občanům by to jen prospělo. Takhle tu je Praha- a zbytek republiky s úplně jinými starostmi a zájmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Ahoj, Hradec je 17. nejlepší obec s rozšířenou působností v ČR. Detaily zde: https://www.ob­cevdatech.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

V Hradci jsem studoval vysokou školu a přesto, že jsem Pardubák říkám, že Hradec Králové je fakt super místo k životu. Hlavně pro mladé lidi. :) Spousta možností. Dokonce jsem hned po škole na https://cz.jo­bimi.com/prace/hra­dec-kralove/ hledal práce Hradec Králové, ale nakonec se mi poštěstilo právě v rodných Pardubicích, tak jsem se stěhoval zpátky do rodného města. Ale na Hradec Králové mám dodneška super vzpomínky. 😉

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování