Complex

Je horší vytrhnout jazyk nebo sešít pusu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Proč tak drastické a složité metody? Když kecka dostane dobře mířenou ránu do řepy, ztichne hned.

Další odpovědi
Palpatine

Záleží jak pro koho. Pro mučitele je určitě jednodušší vytrhnout jazyk. To i jako forma trestu existovalo. Ale sešít pusu by bylo dlouhé.

EKSOT123

Další varianta – dva zlaté zuby proti sobě a svařit!

marci1

Nedokáži se rozhodnout. Co může být horší? Nemluvit nebo nejíst a nepít? Obojí je strašné. 🙂

dudu

Hlavním posláním těchto stránek je poučit a pobavit. Jsem už starý člověk a mám tudíž právo pomaleji chápat. Můžeš mně prosím vysvětlit v čem Tvoje otázka naplňuje zmíněné předpoklady!!