Rokio

Je horší narušit plynulost silničního provozu, nebo někoho na silnici ohrozit?

Nejlepší odpověď
anonym

samozřejmě že s nejvyšší pravděpodobností bude vždy omezení plynulosti silničního provozu lepší než vystavení sebe či jiného účastníka zvýšenému riziku havárie, která může mít širokou škálu trvalých důsledků, to dá rozum …

Bylo by ale lepší kdyby ses ptal v takových případech mnohem konkrétněji, a lépe popsal konkrétní dopravní situaci kterou máš na mysli … takové obecné pindání o ničem nemá velký smysl.

Hádám totiž, že v tvém případě půjde o nějaký extrém typu „procházel jsem se po přechodu rychlostí hlemýždě a oni na mě troubili, co je lepší omezit plynulost dopravy nebo riskovat že při vyšší rychlosti chůze zakopnu“ … v takové konkrétní aplikaci tvého dotazu bych možná nad svou odpovědí zapochyboval 🙂