autacek

Je horší medailové umístění, než předchozí, pro fanoušky sportovců zklamáním?

Odpovědi
marci1

Bohužel pro některé ano. Pro mě ne. Vždycky to prostě nejde. I sportovci jsou „jen“ lidé. Zlato hokejisté, jako v Naganu 1998 nepřivezou a Samková má bronz (a to se štěstím) a to je přece super. Pokud jsem fanoušek, fandím za každých okolností. 🙂

Mc Merkurion

… na druhou stranu, na to jaká jsme malá země, toho vozej ještě dost …

zjentek

Zkus mně odpovědět na tudle otázku:

Je horší medailové umístění, než předchozí, pro fanoušky sportovců zklamáním?

;D

Mc Merkurion

… čím víc čárek, tím víc adidas …