Rokio

Je horší fyzický exhibicionismus, nebo duševní exhibicionismus?

Co myslíte, že je horší? Co je pro společnost více škodlivé?

Nejlepší odpověď
Kelt

Zase začínáš? Proč sis nedal předsevzetí, že s těmito otázkami tohoto typu skončíš. A co tím vlastně myslíš? Nazveš si něco podle sebe a pak chceš po ostatních, aby na to reagovali No exhibicionismus je předvádění se. Jsou sportovní soutěže, kde se lidé předvádějí , například zápas, box, vzpírání a pod. A to je součást mistrovství světa a Olympijských her. A duševní exhibicionismus – to jsou různé vědomostní soutěže, kvizi a podobně. Tak někdo se předvádí, že zná historii, jiný že zná jazyky, zeměpis a pod. Ten exhibicionismus je všude a někdo na tom vydělává. Jsou soutěž MIs a jiné. Ale je lepší, když se ukazuje, kdo je rychlejší a silnější, a třeba i více znalý problematiky, než například demonstrace síly zabíjením nevinných a pod. Jak to bylo v Mrazíkovi, když Ivan odcházel do světa, matka mu radila. Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… v případě pěkné baby se dá fyzický exhibicionismus pochopit a je i na co koukat, v otaních případech je to jen zbytečnej vopruz …

Bobek 2

Existují jakési staré dokumenty (není ovšem jisté, jestli to nejsou estébácké podvrhy), podle který jistý velmi slavný zpěvák, který nedávno zemřel, měl v době svého učňovského mládí asi dva exhibicionistické průšvihy. Nikdo se už nedozví, co na tom je nebo není pravdy, nicméně pokud to pravda je aspoň částečně, tak jeho psychiatr odvedl skvělou práci, pokud jej dovedl k tomu, jak se dá exhibicionismus využít a transformovat v něco užitečného.