Pokud je to životní cíl, smysl a má „zdravé“ mantinely, proč by to
mělo být , se ztrátou osobního života…
Každý se nehrabe, do vrcholné politiky , nebo nejde „přes mrtvoly“
😉
Finanční příjem, uspokojená potřeb, tužeb, zvyšuje pocit spokojenosti.
Nebývá to zadarmo, ale často to souvisí s hodinami práce, zodpovědností.
Záleží na těch hranicích, které si ne/stanoví. Každý extrém je cesta
do pekel , za cenu ztrát. 😉
| 0 Nominace Nahlásit |
Problém zde není ani tak v rovnováze, jako spíš v postoji a přístupu. Finanční zajištění a blahobyt si neodporují s hodnotným životem. Neměly by. Právě naopak, peníze by měly usnadňovat a podporovat kvalitnější život po X stránkách (jinak nemají smysl, nebo je jejich význam kontraproduktivní).
Peníze jsou důležité. Ale honit se za nimi není řešením. Jsou skvělým nástrojem, ale špatným pánem. Většina lidí po celém světě je v područí peněz a dělá pro ně první poslední. Přesto by to mělo být naopak; peníze by měly sloužit a pomáhat. Né ovladat životy.
Upravil/a: TEDD¥
| 0 Nominace Nahlásit |
Je to honička.
A co je to za podotázku? Přece když mám finanční úspěch, tak mám pak logicky okolo sebe kvalitní vztahy, ne?
|
0
před 24 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Problem je v tom, ze kdyz ma nekdo financni polstar, tak jeho samotneho to uklidnuje, zatimco ostatnim to neda spat!!
|
0
před 23 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek