Rokio

Je hodnotnější zvíře kočka, nebo slepice?

Kočky se pořád jen flákají a ke svému pánu (jestli ho lze tak vůbec nazývat) nemají žádný respekt. Také neposlouchají povely a je jim skoro všechno jedno.

Naproti tomu slepice jsou dělnice v říši zvířat. Tvrdě dřou v nelidských podmínkách, nedostávají moc kvalitní stravu, neznají soboty a neděle a svátky a nemají ani důchod. Jakmile zestárnou, jdou na porážku.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
JežíšKristus

slepice

Beno

slepice

Slepice snáší vejce. Může se z ní udělat i polívka.

Kelt

jiná odpověď

Vyber si, slepice snáší vejce a kočka chytá myši, které mohou to vejce vzít.

zjentek

slepice

Jé ahoj Rokio konečně jsi z5! Pro mě je slepice lepší mazlík než kočka. Kdo se ke slípce nikdy nechoval jako k mazlíkovi, ten nepochopí o čem je řeč.

(Kelt, už vidím tu myš jak prchá s vejcetem, které si vzala.) (;

aliendrone

kočka

OK, tak si zkus chovat slepici v bytě, HNED poznáš zač je toho loket! Tedy – pokud nechodíš doma v gumákách. ;)

Číča je číča, zjentek podá odborné a praxí podložené vysvětlení. ;) :D :D

paul1

jiná odpověď

Podle mne se nedá toto porovnávat. Někomu vyhovuje kočka, někomu slepice. A to tom to je, jak říká Pitkin.

Čecho_slovák

jiná odpověď

Pane Bože, vidíš to?

Lgee

kočka

Cvrčák

kočka