Avatar uživatele
Rokio

Je hodnotnější koníček gurmánství, nebo hraní PC her?

Který z těchto dvou koníčků má podle vás větśí hodnotu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1766 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Takhle to nemůžeš porovnávat, to je jako srovnávat hnědou a žlutou barvu – co je lepší?

Jinak – na ty řeči, co kolegové napsali NEDEJ, jsou hry, které jsou intelektuálně VELMI NÁROČNÉ, poučné a inteligenci rozvíjející. (pravda, dnes se jich v souladu s masovostí produkce a cílové skupiny dělá jen pomálu) To, že znají jen debilní arkády ještě neznamená, že neexistují třeba adventury či strategie atd.

Vtipné na tom je to, že když v dobách Sinclairu ZX a Atari 800 jsem tohle hrával (tenkrát to byla PECKA), tak i někteří moji vrstevníci se divili, že u toho tak dlouho vydržím (o těch starších nemluvě) – vždyť je to „jen pro děcka“! Věděli kulový. A dnes? Když koukám v čekárně na úřadu, CO moji vrstevníci s mobilem dělají – no USILOVNĚ paří překopávky těch 8bitových her, které jsem hrával v dávné minulosti, prostě ty „pro děcka“. POŘÁD vědí kulový.

Prostě hraj DOBRÉ hry a žer extra dobrý gáblík, to je ideální volba! ;) :)


Dodatek > s tím gurmánstvím bys mohl začít třeba u husiček nebo kachniček, víš PROČ? ;) :D :D

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Výše hodnoty je u každého jiná. Pro mě je hraní PC her zbytečná ztráta času a zabíjení intelektu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Hraní PC her dělá z lidí postupně tupce. Vypěstují si sice postřeh, ale to je také všechno. Život jim utíká mezi prsty a přichází o mnoho jiných zajímavých věcí.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… hodnotit hodnotu koníčků je už opravdu zvrácenost myšlení … asi někdo nepochopil, k čemu koníček slouží …

před 1766 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Rokio už je takový, vše potřebuje mít potvrzené a schválené z venčí. Alespoň tak působí většina dotazů. Pokud mu to schválíme udělá si z toho koníček 🙂

před 1766 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek