Rokio

Je hodnotnější koníček gurmánství, nebo hraní PC her?

Který z těchto dvou koníčků má podle vás větśí hodnotu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Takhle to nemůžeš porovnávat, to je jako srovnávat hnědou a žlutou barvu – co je lepší?

Jinak – na ty řeči, co kolegové napsali NEDEJ, jsou hry, které jsou intelektuálně VELMI NÁROČNÉ, poučné a inteligenci rozvíjející. (pravda, dnes se jich v souladu s masovostí produkce a cílové skupiny dělá jen pomálu) To, že znají jen debilní arkády ještě neznamená, že neexistují třeba adventury či strategie atd.

Vtipné na tom je to, že když v dobách Sinclairu ZX a Atari 800 jsem tohle hrával (tenkrát to byla PECKA), tak i někteří moji vrstevníci se divili, že u toho tak dlouho vydržím (o těch starších nemluvě) – vždyť je to „jen pro děcka“! Věděli kulový. A dnes? Když koukám v čekárně na úřadu, CO moji vrstevníci s mobilem dělají – no USILOVNĚ paří překopávky těch 8bitových her, které jsem hrával v dávné minulosti, prostě ty „pro děcka“. POŘÁD vědí kulový.

Prostě hraj DOBRÉ hry a žer extra dobrý gáblík, to je ideální volba! ;) :)

Dodatek > s tím gurmánstvím bys mohl začít třeba u husiček nebo kachniček, víš PROČ? ;) :D :D

Další odpovědi
hapiky

Výše hodnoty je u každého jiná. Pro mě je hraní PC her zbytečná ztráta času a zabíjení intelektu.

elkon

Hraní PC her dělá z lidí postupně tupce. Vypěstují si sice postřeh, ale to je také všechno. Život jim utíká mezi prsty a přichází o mnoho jiných zajímavých věcí.

Mc Merkurion

… hodnotit hodnotu koníčků je už opravdu zvrácenost myšlení … asi někdo nepochopil, k čemu koníček slouží …

anonym

Rokio už je takový, vše potřebuje mít potvrzené a schválené z venčí. Alespoň tak působí většina dotazů. Pokud mu to schválíme udělá si z toho koníček 🙂