El dejvo

Je historická událost Vznik československa ?

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vznik_%C4­%8Ceskosloven­ska

Nejlepší odpověď
annas

Uvědomte si, co je historická událost: Má vztah k historii, tomu, co se událo.

1. Historie = dění, které proběhlo, událo se vminulosti, historická událost, dějiny .
2.. Historie = zpětný obraz, přehled toho, co se událo , vědní obor. Tento význam se dosti překrývá s pojmem dějepis.

Takže samozřejmě jde o historickou událost.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, stala se v historii a byla to velká událost.

Hamon

Pokud k udalosti v historii doslo, pak by to historicka udalost mela byt.