Lukyn0

Je hezčí město Ústí n. L., nebo Teplice?

Které z těchto dvou zmíněných měst myslíte, že je hezčí a hodnotnější po stránce architektury, příp. lepší pro život?

// Kepler – Otázka je naopak položena zcela jasně a ve stylu „buď, anebo“. Když ti ani jedna varianta z nabízených dvou možností osobně nevyhovuje, máš se zkrátka odpovědi zdržet. To jsi ovšem neučinil a tvoje odpověď je tak vůči otázce zcela bezvýznamná a zbytečná. Neboli jinak řečeno spam.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kepler

Ústí nad Labem

Hloupá otázka a špatně položená otázka bez možnosti jiné odpovědi, taktéž volba ankety nesmyslná. Nejhezčí je město, kde se lidem dobře žije. Na architekturu celkem kladu lejno a hodně zvysoka.

Kelt

Ústí nad Labem

V Ústí nad Labem jsem byl, v Teplicích ne. Ale jak říká Kepler, není zde možnost výběru. Je to stejné, jako když se tě zeptají kanibalové, zda chceš být upečen nebo usmažen.

elkon

Ústí nad Labem

marci1

Teplice

Lázeňským Teplicím lidé kdysi přezdívali Malá Paříž nebo také Salon Evropy. Léčil se zde třeba Ludwig van Beethoven nebo Johan Wolfgang Goethe. 🙂

quentos

Kepler má pravdu. Před úpravou otázka VŮBEC jasná nebyla. Pokud chceme položit otázk ve stylu „buď – anebo“ (nikoli „a nebo“), psala by se před nebo čárka. Ta ovšem v původní verzi nebyla.

elkon

Otázka jasná, výběr mezi dvěma městy. Co je na tom složitého? Na rozdíl od jiných, veskrze primitivních, kterými se toto fórum denně hemží. Komu se nelíbí, není povinen reagovat.