Rokio

Je házení rajčat v divadle nebo na koncertě projevem výtržnictví?

Pokud se divákům představení nelíbí, protože zpěvák zpívá falešně nebo herci dělají zvlášť hrubé chyby, není přirozené a normální, že diváci po nich budou házet rajčata?

Podle mě to není výtržnictví. Za výtržnictví považuji, pokud by po nich házeli zápalné lahve nebo by došlo k fyzickému napadení. Rajčata ještě nikomu neublížila. Navíc je snad nějaká svoboda projevu.

Nejlepší odpověď
Kepler

JE to výtržnictví a hlavně projev primitivismu. Když se mi něco nelíbí, tak odejdu, třeba i demonstrativně.

Další odpovědi
Drap

Neni to projev pouze výtržnictví, ale i choré mysli!

Mc Merkurion

… no, když se můžou házet po prezidentovi, tak proč ne v divadle ??? … podle některých je to jen vyjádření názoru …
… mimochodem, trendem je házet vejce, jde to s nima líp …
… co je přirozené, nemusí být ještě taky košér …

Rokio

Kepler: A co kdybych jako divák po nich házel květiny? Myslel bych to jako projev toho, že si mi představení líbí.

Kepler

Všechno je relativní. Květiny se házely i na policajty s obušky v r. 1989 a ti to brali jako výtržnictví. Pro herce je to vrcholná odměna.