zjentek

Je Hare Krišna seriózní církev?

Doplňuji:
Beer4Real: takže tvrdíš, že jsou seriózní? A mohou tam i starci?

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším co je seriozní církev

Další odpovědi
www

Seriózní (solidní, spolehlivý, poctivý) ?
Asi jako všechna náboženství 🙂
Doplňuji:
Tedy ne.
P.S: je to sice hnutí, ale vychází z církve, což na situaci nic nemění ☹

anonym

Hele klisna není církev – avšak sekta… Sluneční lidé atp. – bože! Vyměnit špatný systém za doživotní muka – prosím. (to není ani z bláta do louže – to je z skvostného města na trochu nejistých základech do středověku za dob morových ran)

Beer4Real

Dej se k nim, tebe by tam vzali hned ;)

marci1

A není Hare Krišna hnutí ?

ivzez

Hare Krišna není církev.
Žádná církev ani náboženské hnutí
nebo sekta není seriózní.

anonym

Ano, dalo by se řící , že ano. Má víra je hindu, ale po několika setkáních s Krišnáky jsem zjistil , že jsou takový divný, fanatický, prostě mi nepasovali a odklonil jsem se od nich. Jdu si svou samotářskou cestou Bakhti – sadhu.

K zamyšlení

Hare Krišna přece žádná církev není 🙂 Církev tvoří křesťané, kteří věří v Ježíše Krista jako svého Spasitele a Božího Syna.

http://www.kza­mysleni.estran­ky.cz/clanky/kres­tanstvi-a-jina-nabozenstvi.html

annas

Projděte si odkaz:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mezinarodni-spolecnost-pro-vedomi-krisny-hnuti-hare-krisna-spolecenstvi-hnuti-sekta-cirkev