bubačka

Je gymnázium dobrá volba?

Odpovědi
El Ann

ano

Quimby

nemůžu 100% říct jestli ano nebo ne

Dobrá volba k čemu?
Pokračovat v dalším studiu? Ano.
Shánět pak práci? Ne.

www

nemůžu 100% říct jestli ano nebo ne

Zkontroluj starší otázky.

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Je%20gym­n%C3%A1zium%20do­br%C3%A1%20vol­ba%3F

marci1

ano

Ano, pokud počítáš se studiem na VŠ. 🙂

anonym

ne

Mno – domnívám se, že pokud v cca 13 letech nejsi sto zformulovat otázku a anketu lépe, pak pro tebe tak náročná škola, jakou gymnázium je, vhodná spíše není (o následné VŠ ani nehovoře).
Běž raději do učení, na nějaký nenáročný obor…
😁

Fienir

nemůžu 100% říct jestli ano nebo ne

Doplňuji:
Za prvé – proč v anketě není možnost typu „jiná volba – viz komentář?“

Za druhé, záleží hlavně, zda chceš jen maturitu nebo dál pokračovat na VŠ.

kesim

ano