Hufnágl

Je gothaj s cibulí a octem božská mana?

Nejlepší odpověď
Emefej

jiná odpověď...

Božská mana to není, ale sním to. Tlačenku mám raději.

Další odpovědi
Mr. Marek

jiná odpověď...

Raději nějaký uzený sýr s cibulkou pokapaným pikantní omáčkou.

Kepler

nikdy jsem to nejedl/a

I když u nás lze koupit velmi dobrý gothaj z masokombinátu Krásno, jím ho radši jen tak s čerstvým rohlíkem. Připomíná mi to dětské mládí. Ocet, pepř a cibuli jen ke tlačence.

Mc Merkurion

ano, mám to rád/a

… bejvávalo … i kfyž se dá koupit kvalitní gothaj, už nemám tak hluboko do kapsy, jak za štuďáckých let, takže božskou manou se stávají jiné pochutiny … kecám, dost často a s chutí si dobrej gothaj s cibulí a octem dám, patří mezi mých TOP TEN …

Drap

jiná odpověď...

Božskou manu si představuji tedy úplně jinak

Nessie cz

nikdy jsem to nejedl/a

Justin1

to bych nevzal/a do pusy.

Mám jiné kandidáty na božskou manu: pražené a solené mandle, solené bramborové lupínky nebo spirály, kuřecí řízek s bramborovými kroketami (a k tomu pivko), bramboráky, katův šleh v bramboráku, osolená grilovaná kukuřice, pikantní čína, palačinky, milkshaky, zmrzlina a mléčná čokoláda.

elkon

jiná odpověď...

Obyčejné jídlo, které znám z dětství.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Mr. Marek
Díky za tip. To musím vyzkoušet.

Mr. Marek

Fantazii se meze nekladou, není za co.

Hufnágl

Drap
To je celá odpověď?