Je glykemická nálož důležitá při posilování spíše pro diabetiky?

Odpovědi
Drap

Glykemická nálož je důležitá pro stravování diabetiků. S posilováním to nemá nic společného.

anonym

Drap: trochu jsem si to pletl s glykemickým indexem který se při posilování sleduje. Když diabetik posiluje, sleduje při posilování index i nálož..takže nálož má co společnýho s posilování když diabetik posiluje ;)